Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

COVID-19

__________________________________________________________________

Ścieżka szybkiej komunikacji rodzic-przedszkole

__________________________________________________________________

JAK ZAPOBIEGAĆ ZAKAŻENIU

CO POWINIENIEŚ WIEDZIEĆ O KWARANTANNIE

ZASADY KWARANTANNY

INFORMACJE DLA SENIORÓW

__________________________________________________________________

Epidemia narzuciła nam nowe warunki życia. Szczególnie trudno odnajdują się w nich młodzi ludzie. Regionalny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży także dla zgierzan! 7 dni w tygodniu dzieci i młodzież z terenu województwa łódzkiego może uzyskać wsparcie specjalistów, terapeutów, psychologów.

__________________________________________________________________

Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego

Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia

__________________________________________________________________

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 91/VIII/2020 Prezydenta Miasta Zgierza w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa na terenie RP odwołujemy wszystkie zajęcia dodatkowe, koncerty, warsztaty oraz teatrzyki organizowane w przedszkolu. 

Wojewoda Łódzki wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów dzieci oraz nieprzyjmowanie w charakterze gości grup dzieci z innych placówek. Polecenia obowiązują od 9 marca 2020 roku do odwołania.

_________________________________________________________________

Według Rekomendacji Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej - w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa, APELUJEMY DO RODZICÓW, BY NIE POSYŁALI PRZEZIĘBIONYCH I CHORYCH DZIECI DO PRZEDSZKOLA.

Osoby, które wróciły z terenów występowania koronawirusa i mają objawy grypopodobne, prosimy o bezzwłoczne powiadomienie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną oraz zgłoszenie się do oddziału zakaźnego. Informujemy, że w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola rodzicowi należy się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a- Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368).