KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Grupa V

Grupa V - dzieci 3-4-letnie

Wychowawczynie:

mgr Marta Rutkowska

mgr Mirosława Ostrowska

mgr Aleksandra Świderska

Pomoc nauczyciela - Marta Drewicz

Pracownik obsługi - Beata Pacześniak

 

SZWEDZKI STÓŁ

Dzieci z naszej grupy, jadły dziś śniadanie w formie "szwedzkiego stołu". Każde z nich mogło zrobić sobie kanapki, z wykorzystaniem ulubionych składników. Takie działania, miały na celu usamodzielnienie przedszkolaków w czynnościach samoobsługowych. Czekają one na kolejne takie śniadania !

ZABAWY MUZYCZNE Z ULĄ PAKUŁĄ

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, gościła u Nas p. Ula Pakuła która zaprosiła przedszkolaki do wspólnych zabaw przy znanych im piosenkach i proponując nowe. Dzieci chętnie brały w nich udział, korzystając z różnorodnych gadżetów. Wspaniale spędziły czas na świeżym powietrzu w gronie swoich kolegów i koleżanek.

DLA KOCHANYCH MAM

Drogie Mamy, z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo radości, wytrwałości, spełnienia najskrytszych marzeń oraz braku trosk i zmartwień. Dzieci z grupy V wraz z wychowawcami.

DZIEŃ MAMY

26.05.2021

DZIEŃ MAMY

26.05.2021

Drogie mamy, zapraszamy do obejrzenia teledysku z udziałem waszych dzieci. Piosenka pt.: "Mama- przyjaciółka"....

WARSZTATY "MLECZNA DROGA" W KONARZEWIE

Dzieci z naszej grupy wybrały się na wycieczkę do Konarzewa, podczas której wzięły udział w warsztatach "Mleczna droga". Dowiedziały się jakie zwierzęta dają mleko, samodzielnie dojąc krowę. Zobaczyły jak powstaje biały ser i ubijały śmietanę na masło.Dokarmiły również wiejskie zwierzęta i bawiły się na łące.

Drodzy Rodzice, 25.05.2021 (wtorek) będzie kręcony film -niespodzianka. Prosimy aby dzieci w tym dniu były elegancko ubrane (nie strój galowy !) np: dziewczynki-sukienka/spódniczka, chłopcy-kolorowa koszula /bluzka. Dziękujemy wychowawcy grupy V.

Prosimy o wyposażenie dzieci w kalosze (niech mają je na sobie -spędzamy czas na łące) oraz maseczkę na czas jazdy autokarem. Do plecaczka można włożyć małą wodę z "dziubkiem" oraz rzeczy na zmianę w razie "awarii". Dziękujemy, wychowawcy gr V.

Drodzy Rodzice, w dniu 20.05.2021 (czwartek), w godzinach 17.00-18.00 odbędą się konsultacje z rodzicami, dotyczące obserwacji końcowej dzieci. Zapraszamy po 1 rodzicu od dziecka. Konsultacje odbędą się w sali grupy V. Zapraszamy wychowawcy grupy V.

/uploads/5e9b4dbaef371/newses/701/content/INFO KONARZEW.docx...

/uploads/5e9b4dbaef371/newses/698/content/INFORMACJA DLA RODZICÓW.docx...