Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa VI

Grupa VI - dzieci 4-5-letnie

Wychowawczynie:

mgr Marta Rutkowska

mgr Aleksandra Świderska

Pracownik obsługi - Iwona Kaczmarek

 

MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO MUZYKI

21 czerwca obchodzimy "Międzynarodowe Święto Muzyki", z tej okazji dzieci wzięły udział w zajęciach o tematyce muzycznej. Obejrzały teatrzyk muzyczny z wykorzystaniem pacynek, a także brały udział w muzycznych zabawach matematycznych z instrumentami perkusyjnymi. Wykonały również swój własny instrument – kołatkę.

"DZIEŃ PUSTEJ KLASY"

10.06.2022 obchodziliśmy "Dzień Pustej Klasy". Z tej okazji dzieci wzięły udział w zajęciach plenerowych. Tworzyły obrazki z materiałów naturalnych, odrysowywały korę drzew oraz bawiły się na świeżym powietrzu. W ten sposób zbliżyły do przyrody podziwiając jej piękno i doceniając walory edukacyjne.

ZABAWY W SALI ZABAW "JEŻYK"

Dzieci spędziły dzisiejszy dzień bardzo aktywnie, korzystając z atrakcji w sali zabaw "Jeżyk"w Zgierzu. Bardzo chętnie bawiły się w labiryntach, w basenie z kulkami, zjeżdżając na zjeżdżalniach oraz poruszając się pojazdami po sali. To był wspaniały i atrakcyjny dzień !

SUKCES MARYSI W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Marysia zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: "Twórczość Wandy Chotomskiej w oczach dziecka", organizowanym przez Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej w Warszawie. Wykonała pracę inspirowaną wierszem pt.: "W Bańkowicach Mydlanych". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

"DZIEŃ DZIECKA"

W naszej grupie świętowaliśmy dziś "Dzień Dziecka". Z tej okazji dzieci brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych oraz integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Każdy otrzymał certyfikat "SUPER DZIECKA" oraz pamiątkową plakietkę. Na wszystkie przedszkolaki czekał poczęstunek niespodzianka.

"DZIEŃ MAMY I TATY"

Z okazji " Dnia Mamy" i zbliżającego się "Dnia Taty", dzieci przygotowały piękny występ złożony z wierszy, piosenek oraz tańca z balonami w kształcie serca. Wręczyły także rodzicom laurki i baloniki. Po występie odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne malowania na szkle, podczas których powstały małe dzieła sztuki.