Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa VII

Grupa VII - dzieci 5-6-letnie

Wychowawczynie:

mgr Marta Rutkowska

mgr Zofia Olczak

Pracownik obsługi - Iwona Kaczmarek

 

"DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU"

Obchody "Dnia Bezpiecznego Internetu" mają na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do sieci, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Dzieci wzięły udział w projekcie "Owce w sieci".

"MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU"

Z okazji "Międzynarodowego Dnia Teatru", dzieci zapoznały się z charakterystycznymi cechami teatru, poznały jego rodzaje oraz różne lalki wykorzystywane podczas spektakli. Obejrzały film dydaktyczny "Jak powstaje spektakl teatralny" oraz wybrały się na wirtualny spacer po Muzeum lalkarstwa i Teatrze Wielkim w Łodzi.

TEATRZYK "PACUŚ"- SPEKTAKL

Dzieci z naszej grupy, wzięły dziś udział w kolejnym spektaklu teatru "Pacuś" o tematyce ekologicznej. Przedszkolaki dowiedziały się jak należy dbać o przyrodę oraz jak postępować aby znaleźć prawdziwych przyjaciół, a także do czego prowadzi kłamstwo i chytrość.

WIZYTA W KWIACIARNI "MILENA"

Na podsumowanie tematu tygodniowego pt." Wszystko rośnie", wybraliśmy się do pobliskiej kwiaciarni "Milena". Dzieci dowiedziały się z jakich wiosennych kwiatów tworzy się okolicznościowe bukiety oraz miały okazję zobaczenia i powąchania różnorodnych kwiatów.

...................